Jdi na obsah Jdi na menu
 


RAK

11. 6. 2009

RAK

Láska 

Tento rok se do středu zájmu dostanou majetkové otázky, do vašeho partnerství taky. Nezdá se, že byste byli zrození pro spokojený partnerský život, ale dlouhodobá vazba mezi Uranem a Plutem vás možná donutí potvrdit déletrvající vztahy. Březen a červenec pro to můžou být ideální. V tomto roce milostně příliš výbojní nebudete, spíš se budete snažit potvrzovat si vlastní funkční vztahy mezi vámi a partnery. Hledejte jistotu v přátelství se staršími lidmi, kteří vám vždy dobře poradí. 

Zdraví 

Budete se muset dobře starat o vlastní nervy, především v oblasti krku. Duben ale jasně naznačuje, že musíte mít víc v pořádku lymfatický systém. Nechejte si provádět masáže a hlavně bylinné zábaly ve střední oblasti těla. Pánové asi tento rok budou častěji u urologa, nebojte se ale za ním jít, stejně jako dámy za gynekologem. V září půjde o praktickou věc, protože nečistoty ve vodě vám mohly ublížit. V říjnu pozor na stav vašich třísel! Dávejte si pozor na zbrklé pohyby při sportu. 

Práce 

Více z vás bude pracovat v dopravě a technických firmách, taky v exportu a importu komoditního zboží. Bude se to týkat strojního zařízení, ale stále častěji i zajímavých přírodních a potravinářských produktů. Můžete více podnikat v oblasti počítačů a ekonomiky, rozumíte jim dobře. Pro úspěch potřebujete pracovat taky o letních prázdninách, tak v tu dobu oželte dovolenou a poznáte změny, kterých se vám dostane. Nevěnujte se však příliš riskantním, fyzicky náročným povoláním.
 

Peníze 

Zdá se, že budete mít šanci pořádně si vydělat, pokud se nebudete bránit obchodu a výměně zboží přes internet. Hlavně díky úvěrovým produktům získáte větší jistotu, především při jednání se zastoupeními zahraničních bank. Snažte se nakupovat více potravin, oblečení než přístrojů a taky něco investovat do moderního zabezpečení. Může se vám to nečekaně vyplatit během celého roku, jak říká Uran ale nakonec i výrazná síla Jupitera. Budete se cítit bohatší a úspěšnější mezi přáteli.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář